Piiritoimisto

Puoluekokous2018 2 yläkuva iso 7.jpg
Keskusta.fi / Uusimaa / Suomeksi / Yhteydet / Piiritoimisto

Piiritoimisto

Keskustan piiritoimisto sijaitsee osoitteessa Asemanaukio 7, 04200 Kerava.

Toiminnanjohtaja
Ari Maskonen
o45-8546406
ari.maskonen@keskusta.fi

puheenjohtaja
Jasi Kuokkanen, Vantaa
jasi@jasi.fi
p. 050-542 3703

varapuheenjohtaja
Juuso Jaakola-Siimes, Nurmijärvi
juuso.jaakola-siimes@live.fi
p. 050-3171948

varapuheenjohtaja
Sanna Kurki, Askola
sanna@askolankone.fi
p. 044-0718608


Piirihallituksen jäsenet valikossa piirihallitus


Uudenmaan Keskustanuoret ry.
toiminnanjohtaja Joonas Salmi
uusimaa@keskustanuoret.fi
p. 044 - 751 43 63

Uudenmaan Keskustanuoret ry.
puheenjohtaja Väinö Tuovinen

väinö@tuovinen.biz


Keskustanaisten Uudenmaan piiri ry.
puheenjohtaja Tea Nieminen
nieminen.tea@gmail.com

Linkkejä