Lautakunnat

Keskustalla on Kirkkonummella seuraavat luottamushenkilöt: 

Kunnanhallitus
Jäsen:             Antti Salonen                   antti.salonen(a)kirkkonummi.fi

Perusturvalautakunta
Jäsen:            Marjut Frantsi-Lankia    marjut.frantsi(a)kirkkonummi.fi
Varajäsen:    Marjaana Munther     

Sivistyslautakunta
Jäsen:            Jarmo Siivari                  jarmo.siivari(a)kirkkonummi.fi 
Varajäsen:    Jannika Ranta 

Palvelutuotannon lautakunta
 
Varajäsen:    Sari Haapasaari             sari@sarihaapasaari.fi 

Rakennus- ja ympäristölautakunta
Jäsen:            Robert Karlsson            roope.karlsson(a)gmail.com

Tarkastuslautakunta
Jäsen:          Eero Lankia                    eero.lankia@kirkkonummi.fi 
Varajäsen:  Heli Kauhanen               heli.kauhanen@kirkkonummi.fi

Yhdyskuntatekniikan lautakunta
Varajäsen:   Erkki Ahlsten

Kiinteistötoimitusten uskotut miehet
Hannu Väliviita