Kunnallisjärjestön johtokunta

Keskusta.fi / Pirkanmaa / Suomeksi / Kunnat / Hämeenkyrö / Keskusta Hämeenkyrössä / Kunnallisjärjestön johtokunta

Kunnallisjärjestön johtokunnan jäsenet ja yhteystiedot vuonna 2019

 

Puheenjohtaja

Pasi Eloranta, +358 405150232, pasi.eloranta(at)hameenkyro.fi

Varapuheenjohtaja,

Tiina Jokela, +358407775749, tiina.jokela(at)hameenkyro.fi

Sihteeri

Raija Mäensivu, +358 503518384, raija.maensivu(at)luontomummo.com

 

Muut johtokunnan jäsenet:

Pekka Hakala, Hkyrön läntisen paikallisyhdistyksen pj., +358 505978586, pekka.hakala(at)hameenkyro.fi
Maria Härkki-Santala, +358 400834477, maria harkki-santala(at)hameenkyro.fi
Jaana Kilpi-Kiukainen, +358407736639
Simo Linnainmaa, +358 44590066
Timo Oksi, Hkyrön paikallisyhdistyksen pj., +358 407367911, timo.oksi(at)kolumbus.com
Paula Ylivakeri, +358 4051933325, paula.ylivakeri(at)hameenkyro.fi
Antti Yli-Perttala, verkkovastaava, +358 400593770, yliperttala.antti(at)outlook.com
 Pasi Alakomi, johtokunnan ulkopuolinen rahastonhoitaja, +358 500851358, pasi.alakomi(at)kolumbus.fi