Kunnallisjärjestön johtokunta

Keskusta.fi / Kymenlaakso / Suomeksi / Kunnat / Iitti / Keskusta Iitissä / Kunnallisjärjestön johtokunta

Kunnallisjärjestön johtokunta

Keskustan Iitin kunnallisjärjestö ry.

Perustettu v.1953

 

Johtokunta 2017:

Matti Tarula, puheenjohtaja 040-5471810    matti.tarula@luukku.com

Pasi Koivunen, vpj, vaalipääl. 050-4118555  pasi.koivunen@pp2.inet.fi

Merja Lonka, sihteeri             0400-710689   merja.lonka@suomi24.fi

 

Janne Aalto                              044-2557759    j.aalto@suomi24.fi

Kari Heinonen                         040-586025    karisheinonen@hotmail.com

Pertti Kalenius                         03-763117  

Liisa Korpela                            040-5621914   

Siiri Mertakorpi                      040-7393818   siiri.e.mertakorpi@gmail.com

Anniina Peltola                        040-7399347   anniina.m.peltola@gmail.com

Kaisa Pethman

Jarkko Salonen                        040-7262990   jarkko.salonen@pp5.inet.fi     

Vesa Soikkeli                            0400-1551018  vesa.soikkeli@elisanet.fi

Riitta Tuomala                        040-5915441     riitta.tuomala2012@gmail.com