Kunnallisjärjestön johtokunta

Puoluekokous2018 2 yläkuva iso 5.jpg
Keskusta.fi / Kymenlaakso / Suomeksi / Kunnat / Iitti / Keskusta Iitissä / Kunnallisjärjestön johtokunta

Kunnallisjärjestön johtokunta

Keskustan Iitin kunnallisjärjestö ry.

Perustettu v.1953

 

Johtokunta 2020:

 

Atte Savelainen, puheenjohtaja 040 5779 712 atte.savelainen(at)iitti.fi

Siiri Mertakorpi, vara pj. 040 7393818 siiri.e.mertakorpi(at)gmail.com 

Merja Lonka, sihteeri             0400 710 689   merja.lonka(at)suomi24.fi

 

Kari Heinonen 040 586 025 karisheinonen(at)hotmail.com 

Niko Heikkilä

Jani Kangas 050 912 6858 jani.kangas(at)janikangas.fi

Maria Kokkonen 0400 503 234 marilja(at)suomi24.fi 

Tuomas Näkki

Olli Pasila  040 589 2341 olli.pasila(at)gmail.com

Anniina Peltola 040 739 9347   anniina.m.peltola(at)gmail.com 

Vesa Soikkeli 0400 155 198  vesa.soikkeli(at)elisanet.fi

Matti Tarula 040 547 1810    matti.tarula(at)luukku.com 

Hannu Väinölä 0400 153 512 hannu.vainola(at)pp2.inet.fi