Piirihallitus

Puoluekokous2018 2 yläkuva iso 3.jpg
Keskusta.fi / Karjala / Suomeksi / Yhteydet / Piirihallitus

Piirihallitus vuonna 2019

Kemppi Jouni LPR.jpg 
Jouni Kemppi,
jouni.kemppi(a)pp.inet.fi
puheenjohtaja, Lappeenranta, 044 4252858 

Hytttinen Pilvi.jpg

Pilvi Hyttinen, pilvi.hyttinen(a)gmail.com

 varapuheenjohtaja, Lappeenranta
 

Rämä Antti Luumäki.jpg

Antti Rämä, anttikalevirama(a)gmail.com
 
varapuheenjohtaja, Luumäki
 

Europaeus Teemu 1.jpg

Teemu Europaeus, teemueuropaeus(a)gmail.com
 
jäsen, Rautjärvi
 

Helminen_Kristiina.jpg

Kristiina Helminen,
kristiina.helminen(a)ruokolahti.fi
jäsen, Ruokolahti

Husu-Tuuliainen Tarja Lemi.jpg

Tarja Husu-Tuuliainen,
tarja(a)tarjantaksi.fi
jäsen, Lemi
 

Ikävalko Johanna LPR.jpg

Johanna Ikävalko, johanna.ikavalko(a)icloud.com

jäsen, Lappeenranta
 

Kekäläinen Juho.jpg

Juho Kekäläinen, juho.kekalainen(a)gmail.com
 
jäsen, Etelä-Karjalan Keskustanuoret
 

Kylämies Kimmo.jpg

Kimmo Kylämies, kimmo.kylamies(a)elisanet.fi
 
jäsen, Taipalsaari
 
Lifländer_Anni.jpg
Anni Lifländer, anni.liflander(a)ruokolahti.fi
 
 jäsen, Ruokolahti
 

Eveliina Lohko.jpg

Eveliina Lohko, eveliina.lohko(a)gmail.com
 
 jäsen, Keskustanaisten Karjalan piiri
 

Lohko Jukka LPR.jpg

Jukka Lohko, jukka.lohko(a)luukku.com
 
 jäsen, Lappeenranta
 

Mälkiä Merja Luumäki.jpg

Merja Mälkiä, merja.malkia(a)saunalahti.fi
 
jäsen, Luumäki

Pulli Jarmo LPR.jpg
Jarmo Pulli, jarmo.pulli(a)omt-manukatti.com

jäsen, Lappeenranta
 

Rautio_Antti.jpg

Antti Rautio, antti.rautio(a)hotmail.fi
 
jäsen, Imatra
 

Sami Saukkonen.jpg

Sami Saukkonen, sami.konepalvelu(a)gmail.com
 
 jäsen, Parikkala
 

Suurkaulio Tuula 16 Savitaipale.jpg

Tuula Suurkaulio, tuula.suurkaulio(a)netti.fi
 
jäsen, Savitaipale
 

Työvaliokunta vuonna 2019

Jouni Kemppi, puheenjohtaja

Pilvi Hyttinen, varapuheenjohtaja

Antti Rämä, varapuheenjohtaja

Tarja Husu-Tuuliainen, jäsen

Anni Lifländer, jäsen