Piirihallitus

Puoluekokous2018 2 yläkuva iso 3.jpg
Keskusta.fi / Karjala / Suomeksi / Yhteydet / Piirihallitus

Piirihallitus vuonna 2020

Kemppi Jouni LPR.jpg 
Jouni Kemppi,
jouni.kemppi(a)pp.inet.fi
puheenjohtaja, Lappeenranta, 044 4252858 

Hytttinen Pilvi.jpg

Pilvi Hyttinen, pilvi.hyttinen(a)gmail.com

varapuheenjohtaja, Lappeenranta
 

Rämä Antti Luumäki.jpg

Antti Rämä, anttikalevirama(a)gmail.com
 
varapuheenjohtaja, Luumäki
 

Europaeus Teemu 1.jpg

Teemu Europaeus, teemueuropaeus(a)gmail.com
 
jäsen, Rautjärvi

 Heikka 3.jpg
 Juho Heikka
 
 jäsen, Keskustanuoret
 

Husu-Tuuliainen Tarja Lemi.jpg

Tarja Husu-Tuuliainen,
tarja(a)tarjantaksi.fi
jäsen, Lemi
 

Hyvärinen Mirva.jpg

Mirva Hyvärinen, mirva.hyvarinen(a)gmail.com

jäsen, Lappeenranta
 
  Karhu Jari.jpg
Jari Karhu, jari.karhu(a)jarikarhu.fi
 
jäsen, Lappeenranta
 
 
Lifländer_Anni.jpg
Anni Lifländer, anni.liflander(a)ruokolahti.fi
 
 jäsen, Ruokolahti
 

Eveliina Lohko.jpg

Eveliina Lohko, eveliina.lohko(a)gmail.com
 
jäsen, Keskustanaisten Karjalan piiri
 

Lohko Jukka LPR.jpg

Jukka Lohko, jukka.lohko(a)luukku.com
 
jäsen, Lappeenranta
 

Mälkiä Merja Luumäki.jpg

Merja Mälkiä, merja.malkia(a)saunalahti.fi
 
jäsen, Luumäki

 Ohtamaa Leea.jpg
Leea Ohtamaa, leea.ohtamaa(a)kolumbus.fi

jäsen, Taipalsaari
 

Sami Saukkonen.jpg

Sami Saukkonen, sami.konepalvelu(a)gmail.com
 
 jäsen, Parikkala
 

Terho_Kari.jpg

Kari Terho, kari .terho(a)pp2.inet.fi
 
jäsen, Imatra
 

Ässämäki Pekka 01 Savitaipale.jpg

Pekka Ässämäki, pekka.assamaki(a)pp.inet.fi
 
jäsen, Savitaipale
 

Työvaliokunta vuonna 2020

Jouni Kemppi, puheenjohtaja

Pilvi Hyttinen, varapuheenjohtaja

Antti Rämä, varapuheenjohtaja

Pekka Ässämäki, jäsen

Anni Lifländer, jäsen