Keskustan Vaasan kunnallisjärjestö

Keskusta.fi / Etelä-Pohjanmaa / Suomeksi / Kunnat / Vaasa / Luottamushenkilöt / Keskustan Vaasan kunnallisjärjestö

Kunnallisjärjestön johtokunta


Kunnallisjärjestön johtokunta vuonna 2017:


Pentti Paloniemi, puheenjohtaja, pentti.paloniemi.vsa(a)gmail.com, 040 5678302

Toivo Ikonen, varapuheenjohtaja, ikonentopi(a)hotmail.com, 040 9108408

Liisa Vilkuna, sihteeri, liisa.vilkuna(a)netikka.fi, 050 5960378

muut johtokunnan jäsenet:

Aleksi Koivisto, alexi.koivisto(a)gmail.com, 040 5091365

Marjo Alho, marjo.alho(a)netikka.fi, 040 7205017

Marjo Grönfors, marjo.gronfors(a)luukku.com, 

Matti Kilpiö, matti.kilpio(a)netikka.fi, 0400 916225

Arto Ristolainen, arto.ristolainen(a)evl.fi, 044 9794280

Heikki Vilkuna, heikki.vilkuna(a)netikka.fi, 050 4049700

Marja Aurala, marja.aurala(a)netikka.fi, 040 0720547

Ilmo Eerola, ilmo.eerola(a)outlook.com, 044 0909784

Merja Rintamäki, merja.rintamaki(a)netikka.fi, 040 0338418

Juhani Rautakoski, juhani.rautakoski(a)luukku.com, 044 3213475