Jokioisten Keskusta

Keskusta.fi / Etelä-Häme / Suomeksi / Kunnat / Jokioinen / Jokioisten Keskusta
KJ_2014_400_329.png

Kunnallisjärjestön johtokunta 2016:

Edessä vas. Mervi Yrjänä, siht, Marianne Mänki, Rami Lehtinen, pj, Sirpa Larko. Takarivit vas. Aino-Maria Mänki, Matti Könkö, Eeva Lääveri, rah.hoit, Antti Suokas, Harri Saarinen, Antero Suonpää, Timo Heikkilä ja Pauli Marttila, vpj. Kuvasta puuttuu Sakari Raiskio. Kuva pm.


Keskustan Jokioisten kunnallisjärjestö r.y.
puheenjohtaja: Rami Lehtinen, 050-456 1511
rami.k.lehtinen@gmail.com
sihteeri: Mervi Yrjänä, 438 5367; 050-529 8827
mervi.k.yrjana@gmail.com
Keskustan Jokioisten paikallisyhdistys r.y.
puheenjohtaja: Antti Suokas, 03-422 5218 ja 040-567 9945
annaliisa.suokas@gmail.com
sihteeri: Inkeri Koskela, 040-513 0793
koskela.inkeri@gmail.com
Keskustan Jokioisten Pohjoinen paikallisyhdistys r.y.
puheenjohtaja: Harri Saarinen, 050-377 1687
harri.saarinen@outlook.com
sihteeri: Satu Saarinen, 050-329 7137
satu.saarinen@boreal.fi
Keskustan Vaulammin paikallisyhdistys r.y.
puheenjohtaja: Rami Lehtinen, 050-456 1511
rami.k.lehtinen@gmail.com
sihteeri: Sakari Raiskio, 438 5293 ja 0400-483 127
sakari.raiskio@gmail.com
Jokioisten Keskustanaiset r.y.
puheenjohtaja: Sirpa Larko, 433 3285; 050-63272
sirpa.larko@larko.fi
sihteeri: Sirkka Saaristo, 422 3119