Jokioisten Keskusta

Puoluekokous2018 2 yläkuva iso 7.jpg
Keskusta.fi / Etelä-Häme / Suomeksi / Kunnat / Jokioinen / Jokioisten Keskusta
KJ_2014_400_329.png

Kunnallisjärjestön johtokunta 2018:

Edessä vas. Mervi Yrjänä, siht, Marianne Mänki, Rami Lehtinen, pj, Sirpa Larko. Takarivit vas. Aino-Maria Mänki (ei 2018), Matti Könkö (ei 2018), Eeva Lääveri, rah.hoit, Antti Suokas, Harri Saarinen, Antero Suonpää, Timo Heikkilä ja Pauli Marttila, vpj. Kuvasta puuttuvat Sakari Raiskio, Sari Lehtinen (uusi) ja Petri Okkonen (uusi). Kuva pm.


Keskustan Jokioisten kunnallisjärjestö r.y.
puheenjohtaja: Rami Lehtinen, 050-456 1511
rami.k.lehtinen@gmail.com
sihteeri: Mervi Yrjänä, 438 5367; 050-529 8827
mervi.k.yrjana@gmail.com
Keskustan Jokioisten paikallisyhdistys r.y.
puheenjohtaja: Antti Suokas, 03-422 5218 ja 040-567 9945
antti.suokas59@gmail.com
sihteeri: Inkeri Koskela, 040-513 0793
koskela.inkeri@gmail.com
Keskustan Jokioisten Pohjoinen paikallisyhdistys r.y.
puheenjohtaja: Harri Saarinen, 050-377 1687
harri.saarinen@outlook.com
sihteeri: Satu Saarinen, 050-329 7137
satu.saarinen@boreal.fi
Keskustan Vaulammin paikallisyhdistys r.y.
puheenjohtaja: Rami Lehtinen, 050-456 1511
rami.k.lehtinen@gmail.com
sihteeri: Sakari Raiskio, 438 5293 ja 0400-483 127
sakari.raiskio@gmail.com
Jokioisten Keskustanaiset r.y.
puheenjohtaja: Sirpa Larko, 433 3285; 050-63272
sirpa.larko@larko.fi
sihteeri: Sirkka Saaristo, 422 3119