Kunnat

Puoluekokous2018 2 yläkuva iso 7.jpg
Keskustan Etelä-Hämeen piirin kunnallisjärjestöjen puheenjohtajat ja sihteerit vuonna 2019


FORSSA
Pentti Mansikkamäki, pj
pentti.mansikkamaki@gmail.com
040 - 517 5707

Liisa Tonteri, siht
liisa.tonteri@gmail.com
040 - 777 8230

HATTULA          
Pirkko Lokinperä, pj     
pirkko.lokinpera@kolumbus.fi
050 - 557 1717

Jaakko Viitala, siht
jaakko.viitala@pp.inet.fi
040 - 768 5659

HAUSJÄRVI
Mika Ågren, pj
mika.t.agren@gmail.com    
0400 - 651 779

Kaisa Malin, siht
kaisan.maili@gmail.com
040 - 5784 909

HUMPPILA     
Hannu Mustonen, pj
hannumustonen@hotmail.fi
0500 - 176487

Johanna Valtanen, siht
johanna.valtanen@live.com
040 - 571 9347

HÄMEENLINNA
Heikki Koskela, pj
heikki.koskela@aina.net
050 - 3743 938

Marjatta Rahkio, siht
marjatta@rahkio.fi
0500 - 165 335

JANAKKALA
Juhani Pohjus, pj
juhani.pohjus@gmail.com
050 - 63173

Petteri Mäkelä, siht
petteri.makela@pp3.inet.fi
050 - 301 5956

JOKIOINEN
Antero Suonpää, pj
antero.suonpaa@gmail.com
0400 - 439 285

Mervi Yrjänä, siht
mervi.yrjana@surffi.net
050 - 5298 827

LOPPI
Sami Lilja, pj
samililja@icloud.com
040 - 8287 870

Vida Kari, siht
vida.kari@hotmail.com
044 - 5669 558

RIIHIMÄKI
Sanna Sauramäki, pj
sannasauramaki@yahoo.com
044 - 5399 543

Petri Lahtinen, siht
petri.lahtinen1@gmail.com
040 - 528 6567

TAMMELA
Anne Ylitalo, pj
anne@ylitalo.info
050 - 3366 805

Jyri Kaunisto, siht
jyri.kaunisto@hamk.fi
050 - 3537 417

YPÄJÄ
Markku Leppälahti, pj
markku.leppalahti@ypaja.fi
044 - 214 8358

Pirkko Lipponen, siht
lipponen.pirkko@pp.inet.fi
050 - 468 2588