Kuntapäättäjät

Keskusta.fi / Varsinais-Suomi / Suomeksi / Kunnat / Raisio / Kuntapäättäjät

Kuntapäättäjät 2017

       
Emmi Haavisto.jpg
Kirkkovaltuuston jäsen
Haavisto Emmi
Puh.0440220894
emmi.haavisto@hintsa.fi

Haavisto_Erkki-4793-Raisio (2).jpg
Kaupungin valtuuston jäsen
kaupunginhallituksen varaj.
Haavisto Erkki
Puh.0500540032
erkki.haavisto@hintsa.fi

Mikko Kaamanen.jpg
Varavaltuutettu, sote ltkn varaj.
Kirkkovaltuuston jäsen
Kaamanen Mikko
Puh.0400922467
mikko.kaamanen@mhy.fi

Mirjam Karila.jpg
V-S Saairaanhoitopiirin hallituksen jäs.
Puh.0401417326
mirjam.karila@raisio.fi

Olli Kauppila.jpg
Hulvelan palvelutalosäätiön
hallintoneuvoston jäsen
Kauppila Olli
Puh.0405017752
kauppila.olli@saunalahti.fi

Lauri Laukkanen.jpg
Varavaltuutettu, srk-neuvoston vpj.
Laukkanen Lauri
Puh.0500381675
lauri.laukkanen@gmail.com



66927_137474932966401_137378889642672_181361_4217694_n.jpg
Srk-neuvoston jäsen,
Martikainen Leena
Puh.0407647663
leena.martikainen@dnaintenet.net

Anneli Minks.jpg
Vapaa-aikalautakunnan varajäsen
Minks Anneli
Puh.0505722584
anneli.minks@turku.fi

Kalle Myllymäki.jpg
Kaupunginhallituksen jäsen
Kirkkovaltuuston jäsen
Myllymäki Kalle
Puh. 0505389062
kmomy@suomi24.fi

14367.01.jpg

Kaupunginvaltuuston jäsen
Teknisen ltk. jäsen
Niemi Merja
Puh. 0503302338
merjaniemi.keskusta@gmail.com

Tuija_Nummela.JPG
Teknisen ltk. varajäsen
Raision Vesi Oy
Hallituksen jäsen
Nummela Tuija
Puh. 0401730232
tuija.nummela@sykoy.fi

Rantala_Jukka-4660-Raisio – kopio (2).jpg

Kaupunginvaltuuston jäsen
Sosiaali- ja terveysltk. jäsen
Maakuntahallituksen varajäsen
Rantala Jukka
Puh. 0407731434
jukka.rantala@9lives.fi

Juha Tikka.jpg
Ympäristölautakunnan varajäsen
Tikka Juha
Puh.0504586364
tikka.juha@gmail.com

Tuomi_Olavi-4657-Raisio (2).jpg

Ympäristölautakunnan jäsen
Tuomi Olavi
Puh.0405753400
olavi.tuomi@gmail.com



Vainio_Eero-4670-Raisio (2).jpg

Seudullisen joukkoliikenne ltk. jäsen,
Hulvelan palvelutalosäätiön
hallituksen varapuheenjohtaja
Vainio Eero
Puh.0405896160
eero.vainio@raisio.fi
Vainio_Anneli-4348-Raisio (2).jpg

Vapaa-aikalautakunnan jäsen
Vainio Anneli
Puh.0405296548
anneli.vainio@raisio.fi


Vepsa_Tuure-4356-Raisio (2).jpg

Seudullisen joukkoliikenneltk. varajäsen
Raision Vuokra-asunnot Oy
yhtiökokouksen varajäsen
Vepsä Tuure
Puh.0451201396
tuure.vepsa@gmail.com

Varjonen_Minna-4655-Raisio (2).jpg

Raision-Naantalin Fountain-House ry
hallituksen varajäsen
Nina Sacher
Puh. 0509192131
sachervarjonen@suomi24.fi