Kuntapäättäjät

Keskusta.fi / Varsinais-Suomi / Suomeksi / Kunnat / Raisio / Kuntapäättäjät

Kuntapäättäjät

       
Emmi Haavisto.jpg
Varavaltuutettu, vapaa-aika ltkn varaj.
Kirkkovaltuuston jäsen
Haavisto Emmi
Puh.0440220894
emmi.haavisto@hintsa.fi

Erkki Haavisto.jpg
Valtuutettu, kauphall. varaj.
Haavisto Erkki
Puh.0500540032
erkki.haavisto@hintsa.fi

Mikko Kaamanen.jpg
Varavaltuutettu, teknisen ltkn varaj.
Kirkkovaltuuston jäsen
Kaamanen Mikko
Puh.0400922467
mikko.kaamanen@mhy.fi

Mirjam Karila.jpg
Valtuutettu, kauphall. 2. vpj.
Puh.0401417326
mirjam.karila@raisio.fi

Olli Kauppila.jpg
Kiinteistötoimitusten uskottum.
Hulvelan palvelutalosäätiön
hallintoneuvoston puheenjohtaja
Kauppila Olli
Puh.0405017752
kauppila.olli@saunalahti.fi

Lauri Laukkanen.jpg
Varavaltuutettu, srk-neuvoston vpj.
Laukkanen Lauri
Puh.0500381675
lauri.laukkanen@gmail.com

Arja Lavila.jpg
Hulvelan hallintoneuvoston varaj.
Lavila Arja
Puh.0400122021
arja.lavila@pp.nic.fi

66927_137474932966401_137378889642672_181361_4217694_n.jpg
Srk-neuvoston jäsen,
Keskusvaalitautakunnan jäsen
Martikainen Leena
Puh.0407647663
leena.martikainen@dnaintenet.net

Anneli Minks.jpg
Sivistyslautakunnan varajäsen
Minks Anneli
Puh.0505722584
anneli.minks@turku.fi

Kalle Myllymäki.jpg
Valtuutettu, teknisen ltkn jäsen,
Kirkkovaltuuston jäsen
Myllymäki Kalle
Puh. 0505389062
kmomy@suomi24.fi


Juha Tikka.jpg
Ympäristölautakunnan varajäsen
Tikka Juha
Puh.0504586364
tikka.juha@gmail.com

Eero Vainio.jpg
Ympäristölautakunnan jäsen,
Hulvelan palvelutalosäätiön
hallituksen varapuheenjohtaja
Vainio Eero
Puh.0405896160
eero.vainio@eskv.info

Nina Varjonen.jpg
Vapaa-aikalautakunnan jäsen
Varjonen Nina
Puh.0509192131
sachervarjonen@suomi24.fi

Tuure_Vepsä.jpg
Keskusvaalitautakunnan varajäsen
Vepsä Tuure
Puh.0451201396
tuure.vepsa@gmail.com