Keskusta Pöytyällä

Keskusta.fi / Varsinais-Suomi / Suomeksi / Kunnat / Pöytyä / Keskusta Pöytyällä

Keskusta

Kunnassamme toimii kunnallisjärjestö ja kahdeksen paikallisyhdistystä mukaan lukien Keskustanaisten paikallisyhdistys.

Kunnallisjärjestö 2016

pj. Ali-Rontti Ilkka 050-5408731
ilkka.alirontti@gmail.com
varapj. Kajander Minna 040- 4144 437
kajanderminna@iCloud.com

sihteeri Lehtinen Sari 050- 5927 828
sari.lehtinen@seutuposti.fi

 

Johtokunnan jäsenet:

Hartikka Reijo 0400-325863
hartikk1@saunalahti.fi

Ketola Hannu 040-7220317
h.i.ketola@luukku.com

Lindgren Hilkka 0400-829588
hilkka.lindgren@pp.inet.fi

Loponen Marika 050-3441703
marikaloponen@gmail.com

Mäkirinta Leila 044-0550510
makirinta.leila@gmail.com

Pitkänen Veikko 040-5530235
vk.pitkanen@gmail.com

Pohjanpalo Heimo 050-3224329
heimo.pohjanpalo@pp.inet.fi

Rouvali Merja 050- 3288354
merja.rouvali@luukku.com

Tammenlaakso-Anttonen Ann-Mari 050-5204114
annmari.tammenlaakso@gmail.com

 

Vaalipäällikkö:
Ruohola Tapio 0400-41134 kotipelto@luukku.com

Verkkovastaavat:
Loponen Marika
 050-3441703 marikaloponen@gmail.com
Kajander Minna 040-4144437 kajanderminna@iCloud.com

Koulutusvastaava:
Tammenlaakso-Anttonen Ann-Mari 050-5204114 annmari.tammenlaakso@gmail.com

Yrittäjävastaavat:
Hartikka Reijo
0400-325863 hartikk1@saunalahtifi
Lehtonen Teija 040-7600708 teija.lehtonen1967@luukku.com

toimikunnan jäsenet: Janne Rauhansuu, Tero Kulju ja Ville Simola

AY-vastaavat:
Kajander Minna 040-4144437 kajanderminna@iCloud.com

Rouvali Merja 050- 3288354 merja.rouvali@luukku.com

toimikunnan jäsenet: Elina Keloniemi-Hurttila, Minna Kajander, Oskari Sihvonen ja Suvi Lindgren

Tiedotusvataava:

Lehtinen Sari 050- 5927 828 sari.lehtinen@seutuposti.fi

Hygieniavastaava: Touko Verho