Piiritoimisto

Keskusta.fi / Uusimaa / Suomeksi / Yhteydet / Piiritoimisto

Piiritoimisto

Keskustan piiritoimisto sijaitsee osoitteessa Apollonkatu 11a 00100 Helsinki, puoluetoimiston yhteydessä.

Toiminnanjohtaja
Ari Maskonen
o45-8546406
ari.maskonen@keskusta.fi

puheenjohtaja
Jasi Kuokkanen, Vantaa
jasi@jasi.fi
p. 050-542 3703

varapuheenjohtaja
Juuso Jaakola-Siimes, Nurmijärvi
juuso.jaakola-siimes@live.fi
p. 050-3171948

varapuheenjohtaja
Sanna Kurki, Askola
sanna@askolankone.fi
p. 044-0718608


Piiritoimikunnan jäsenet kts. piiritoimikunta


Uudenmaan Keskustanuoret ry.
toiminnanjohtaja Joonas Salmi
uusimaa@keskustanuoret.fi
p. 044 - 751 43 63

Uudenmaan Keskustanuoret ry.
puheenjohtaja Sami Ronkola
sami.ronkola@gmail.com


Keskustanaisten Uudenmaan piiri ry.
puheenjohtaja Heidi Nordman
heidi@alitakkulantalli.fi

Linkkejä