Piiritoimisto

Keskusta.fi / Uusimaa / Suomeksi / Yhteydet / Piiritoimisto

Piiritoimisto

Keskustan piiritoimisto sijaitsee osoitteessa Apollonkatu 11a 00100 Helsinki, puoluetoimiston yhteydessä.

Toiminnanjohtaja
Ari Maskonen
o45-8546406
ari.maskonen@keskusta.fi

puheenjohtaja
Jasi Kuokkanen, Vantaa
jasi@jasi.fi
p. 050-542 3703

varapuheenjohtaja
Outi Lankia, Porvoo
outi.lankia@gmail.com
p. 040-5477842

varapuheenjohtaja
Asta Varpio, Vihti
asta.varpio@granlund.fi
p. 050-3152526


Piiritoimikunnan jäsenet kts. piiritoimikunta


Uudenmaan Keskustanuoret ry.
toiminnanjohtaja Joonas Salmi
uusimaa@keskustanuoret.fi
p. 044 - 751 43 63

Uudenmaan Keskustanuoret ry.
puheenjohtaja Oskari Willman
oskari.willman@kolumbus.fi


Keskustanaisten Uudenmaan piiri ry.
puheenjohtaja Heidi Nordman
heidi@alitakkulantalli.fi

Linkkejä