Keskusta Säkylässä

Keskusta.fi / Satakunta / Suomeksi / Kunnat / Säkylä / Keskusta Säkylässä


Tule mukaan uudistamistyöhön. Ota yhteys. Sivuiltamme löydät monen  nykyisen luottamushenkilön yhteystiedot. Mennään rohkeasti 
rinnakkain, ässillä eteenpäin.


Tervetuloa kasvavaan joukkoomme.


KESKUSTAN Säkylän kunnallisjärjestö ry:n johtokunta 2017

 

puheenjohtaja:

Anna-Liisa Käri,

Vetikontie 2, 27800 Säkylä

0400 226 453, alk1@dnainternet.net

 

varapuheenjohtaja:               

Riitta Sianoja

Linjatie 344, 27730 Tuiskula

050 3556 731, riitta.sianoja@gmail.com

 

sihteeri:                               

Pirjo Kotiranta

Huhdintie 3, 27710 Köyliö

040 5092 758, pirjo.kotiranta@huittinen.fi

 

muut jäsenet:

Leena Karilainen,

Riihitie 12, 27840 KÖYLIÖ

puh. 040 501 3677,leena.karilainen@sakyla.fi

 

Asser Lehtoranta,

Pyhän Henrikintie, 27750 Köyliö

050 5528 356, asserlehtoranta@gmail.com

 

Hannu Rantala

Päiväänpääntie 4, 27860 Köyliö

050 5669 962, rantala.hannu@pp.inet.fi

 

Teuvo Sulin

Idänpuolentie 27, 27740 Voitoinen

050 5276 070 teuvo.sulin@elisanet.fi

 

Jukka Koivisto

Väinöntie 10, 27800 Säkylä

044 328 0239, juki10@welho.com

 

Timo Kuusisto

Nummelantie 178, 27820 SÄKYLÄ

050 562 6851, tkuusist@dnainternet.net 

 

Jarmo Kyllönen

Rantatie 494, 27800 SÄKYLÄ

0440 223 160, jarmo.kyllonen@motorsport.inet.fi

 

Esa Lehtinen

Takasuo-Juvankoskentie 214, 27800 Säkylä

050 300 5865, esa.lehtinen@dnainternet.net

 

Sirkka-Liisa Seppä

Rantatie 217, 27800 Säkylä

050 5415 896, sirkkaliisa.seppa@gmail.com