Valtuusto

Valtuusto
Valtuustokaudelle 2017-2021 keskustalaisia valtuutettuja:

Valtuuston puheenjohtaja:                  Valtuuston 2. varapuheenjohtaja
Minna Pellikka                                          Saara Koskinen
sairaanhoitaja                                                  metsäasiantuntija
040 707 6011                                                   045 260 2205

minna.pellikka@keitele.fi                             saara.koskinen@keitele.fi    


Eeva Huttunen                                           Jaana Jauhiainen
KTM, yrittäjä                                                     yrittäjä
                                                                             045 350 7557

                                                                             jaana.jauhiainen@keitele.fi

 Marko Metso                                            Antti Paananen
 monitoimikoneenkuljettaja                         terämies
 0400-216 677                                                  0400 278 275
 marko.metso@keitele.fi                                antti.paananen83@wippies.fi   

 Markku Paananen                                  Mirja Tirkkonen
 maatalousyrittäjä                                           hoitoapulainen  
 040 5888 497                                                  040 5623 844
 markku.paananen@pp.inet.fi                     mirja.tirkkonen@suomi24.fi    

 Anna-Liisa Tuhkanen                            Pekka Vesterinen
 lähih. / välinehuolt.                                       ensihoitaja / opiskelija
 040 777 4930                                                  050 5500 784
 anna-liisa.tuhkanen@keitele.fi                   vesterinenp@gmail.com

Tiedot Keiteleen kunnan sivuilta http://www.keitele.fi/fi/Hallinto-ja-talous/Paatoksenteko/Valtuusto