Päättäjät

Valtuustoryhmä

Kunnanvaltuuston 35 valtuutetusta on 9 keskustalaisia.

Keskustan valtuustoryhmä:

Eila Arveli, eila.arveli(a)luukku.com
Jertta Harinen, jerttaharinen(a)hotmail.com
Mika Kontkanen, mika.kontkanen(a)luukku.com
Mika Kuusela, mika.kuusela2(a)luukku.com
Heikki Lukkarinen, hlukkari(a)hotmail.com
Saara Paalanen, saara(a)paalanen.eu
Jukka Puumalainen, pj, puumalainenjukka(a)gmail.com
Samuli Simonen, samuli.simonen(a)hotmail.com
Seppo Toppi, seppo.toppi(a)saunalahti.fi

Huom! Korvaa (a) -merkki @-merkillä lähettäessäsi sähköpostia.