Keskustan kunnanvaltuutetut Juuassa


Alanko Risto, toimittaja, eläkeläinen
Kelotie 60, 83900 Juuka
alanko.risto@gmail.com
puh. 0500 150 137

Eskelinen Anne, kotitalousopettaja
Alapihantie 86 A, 83900 Juuka
anne.eskelinen@juuka.fi
puh. 050 542 6653

Halonen Pirjo, rehtori
Kojonniemente 14, 83900 Juuka
pirjo.halonen@pp.inet.fi
puh. 045 1305391

Kettunen Seppo, kivityömies
Mäkeläntie 3, 83940 Nunnanlahti
seppo.kettunen@nunnanlahti.fi
puh 044 2627889

Lehikoinen Matti, maanviljelijä, agrologi AMK
Nurmelantie 78, 83940 Nunnanlahti
puh. 050 050-3796 333

Leppänen Petri, yrittäjä

Perälä Kari, lääkintävahtimestari-sairaankulj., eläkkeellä
Honkasaarentie 171 C,  83900 Juuka
kapa.perala@gmail.com
puh. 050 501 0285

Peura Matti, maanviljelijä
mat.peu@luukku.com
puh. 050 574 2464

Tanskanen Heidi, metsänhoitaja, MMT
Välivaarantie 6, 83880 Kajoo
heidi.tanskanen@unelmametsa.fi
050 584 5573

Ruokolainen Jaakko, rikosylikonstaapeli (eläkkeellä)
Kaukontie 6, 83900 Juuka
041 547 5854
jaakko.ruokolainen@gmail.com