Kunnallisjärjestön johtokunta

Keskusta.fi / Pirkanmaa / Suomeksi / Kunnat / Hämeenkyrö / Keskusta Hämeenkyrössä / Kunnallisjärjestön johtokunta

Kunnallisjärjestön johtokunnan jäsenet ja yhteystiedot

 

Puheenjohtaja

Pasi Eloranta, +358 405150232, pasi.eloranta@hameenkyro.fi

Varapuheenjohtaja, vaalipäällikkö

Tiina Jokela, +358407775749, tiina.jokela@hameenkyro.fi

Sihteeri

Raija Mäensivu, +358 503518384, raija.maensivu@luontomummo.com

 

Muut johtokunnan jäsenet:

Pasi Alakomi, rahastonhoitaja, +358 500851358, pasi.alakomi@kolumbus.fi
Pekka Hakala, Hkyrön läntisen paikallisyhdistyksen pj., +358 505978586, pekka.hakala@hameenkyro.fi
Maria Härkki-Santala, +358 400834477, maria harkki-santala@hameenkyro.fi
Simo Linnainmaa, +358 445900667
Marja-Leena Mikkola, Hkyrön keskustanaisten pj., +358 40 7291792
Timo Oksi, Hkyrön paikallisyhdistyksen pj., +358 407367911, timo.oksi@kolumbus.com
Paula Ylivakeri, +358 4051933325, paula.ylivakeri@hameenkyro.fi
Antti Yli-Perttala, kesäretkikoordinaattori, verkkovastaava, +358 400593770, antti.yliperttala@outlook.com