Muut edustukset


Keskustan muut luottamuspaikat Raumalla vuosina 2013-2016

TVO-neuvottelukunta Ollila Helena helena.ollila@dnainternet.net
varajäsen Gustafsson Piia piia.gustafsson@gmail.com
varsinainen jäsen Simula Antti antti.simula@rs-rakennus.com
varajäsen Justen Pentti pentti.justen@dnainternet.net
Rauman Taidemuseon säätiön valtuuskunta Seger Arja arja.seger@gmail.com
varajäsen Tevä Raili raili.teva@dnainternet.net
Rauman Taidemuseon säätiön hallitus Tevä Raili raili.teva@dnainternet.net
varajäsen Seger Arja arja.seger@gmail.com
Vanha Rauma säätiön valtuuskunta Haavisto Jouko iisak.haavisto@dnainternet.net




Käräjäoikeuden lautamies Yli-Karro Miika miika.ylikarro@gmail.com
Kiinteistötoimitusten uskotut miehet Marttila Virpi virpi.marttila@tapiola.fi
Kunnallispäivät Yli-Karro Miika miika.ylikarro@gmail.com
Keskusvaalilautakunta Kuusisto Jukka jnkuu@dnainternet.net



Maakunnalliset paikat:

 

Maakuntahallitus Simula Antti antti.simula@rs-rakennus.com
varajäsen Reko Sirkku
Satakuntaliiton maakuntavaltuusto Ollila Helena helena.ollila@dnainternet.net
varajäsen Gustafsson Piia piia.gustafsson@gmail.com
Satakunnan sairaanhoitopiirin yhtymä valtuusto Mannila Teppo teppo.mannila@dnainternet.net
varajäsen Vehanen Hanna
Satakunnan maakuntahallituksen yhteistyöryhmä (MYR) pj. Pietilä Satu satu.pietila82@gmail.com