Valtuusto

Kaupunginvaltuuston Keskustan jäsenet:


Tapio Hietaoja

Ryhmän puheenjohtaja


Venesjärventie 405
38760  VENESJÄRVI

tapio.hietaoja@proagria.fi

Kauko Juhantalo

Kaupunginvaltuuston puheenjohtaja, kansanedustaja

Piennartie 28
38700 Kankaanpää
kauko@kaukojuhantalo.com

Keijo Kerola

 
Taulunojantie 154
38840 Niinisalo
keijo.kerola@sataedu.fi

Seppo Korvala

 
Korvaluomantie 853

38840 Niinisalo
seppo.korvala@kankaanpaa.fi

Arno Koskela

 


Kukkomäentie 25

38760 Venesjärvi
arno.koskela@kankaanpaa.fi

Jorma Lepistö



Kanervakatu 10 as. 6

38700 Kankaanpää
jorma.lepisto@poliisi.fi

Nina Rajamäki

 


Kauppatrori 5
38700 Kankaanpää
nina.rajamaki@kankaanpaa.fi

Irmeli Rosenberg

 
Ihanamäenkatu 12
38700 Kankaanpää
irmeli.rosenberg@kankaanpaa.fi

Maritta Uusitalo

 
Punkikatu 17
38700 Kankaanpää
maritta.uusitalo@kankaanpaa.fi

Mikko Uusitalo

 
Vihteljärventie 216
38700 Kankaanpää
mikko.uusitalo@kankaanpaa.fi

1. varavaltuutettu Raili Kunnaspuro