Valtuusto

Keskustan valtuutetut
Eurassa 2009-2012 ovat:

Hakala Manu, Koneenkuljettaja
Maakunnantie 3,  27430 Panelia,  6395830

Henell Matti,  Eläkel. 
Prihtinkuja 10, 27400 Kiukainen,  02-8645555  0400-110066  matti.henell@oorninki.com

Junkkala Juho, Maat. ja metsät. yo. 
Lellaistentie 457, 27650 Honkilahti,   040-8314062  juho.junkkala@helsinki.fi

Kahala Anja, Sairaanhoitaja, eläkel.
Rekkakuja 4, 27510 Eura,  02-8648010  050-5407190   113

Kalli Timo, Kansanedustaja, mv. 
Ilmoitussuontie 16, 27400 Kiukainen,  02-8645454  050-5113037 timo.kalli@eduskunta.fi

Ketola Pirkko-Liisa, Maaseutuyrittäjä 
Mannilanraitti 207, 27670 Mannila,  02-8669210  040-7464874 pirkko.keto@dnainternet.net

Kreula Jaakko, Mv. 
Kauriskorventie 13, 27600 Hinnerjoki,  02-8665041  050-3037702 jaakko.kreula@dnainternet.net

Lammela Kalle, Yrittäjä 
Saaremäentie 163, 27650 Honkilahti,  050-3620372 kalle.lammela@vesi-lammela.fi

Pellikka Leena, Yhteyssihteeri
Präikäntie 161, 27400 Kiukainen,   050-5705472 leena.pellikka@euraprint.fi

Vihervuori Juhani, Rehtori, eläkel. 
Mäkiläntie 3, 27430 Panelia,  02-8647364  050-5206545 vihejuh@hotmail.com

Valtuustoryhmän puheenjohtaja on Matti Henell ja
sihteeri Raija Hamina, raija.hamina@eduskunta.fi