Valtuusto

Valtuusto

1.1.2013 - 31.12.2016 - 31.05.2017

päivitys 30.03.2017
Keskustalaiset jäsenet

VARANKA MARTTI puheenjohtaja
LEHTINIEMI OLAVI
OIKARAINEN PEKKA
MAANINKA HEIKKI
KARASTI KARI 1. valtuuston varapuheenjohtaja
LOHILAHTI IRJA
SEPPÄNEN EILA
SUONNANSALO TUIJA
MÄÄTTÄ TOINI
MÄÄTTÄ HELI
RUOKAMO RIITTA-LIISA
(PERTTUNEN ULLA-MAIJA) eronnut,                         

tilalle  PÄTSI SALLA keskustan 1. varavaltuutettu 22.12.2016
TAKAPURO ARI
LUKSUA LEILA
LOUKUSA TERTTU
(MAANINKA ELJA) eronnut,

tilalle RONKAINEN OLLI

VARAVALTUUTETUT:
Keskustalaiset jäsenet

KORKEIMMAN HALLINTO-OIKEUDEN PÄÄTÖKSEN 28.03.2013 MUKAAN!
Päivitys tehty 25.04.2013.

(HÄMEENNIEMI LAURI)
(RONKAINEN OLLI)
(PÄTSI SALLA)
MÄÄTTÄ PENTTI
PALOJÄRVI OSKARI




------------------------------------------------------

VALTUUSTO 1.1.2009-31.12.2012.

Kari Karasti, valtuuston puheenjohtaja

Eero Ahola 1.vpj
Seppo Heikkala
Olavi Lehtiniemi
Terttu Loukusa
Heikki Maaninka
Toini Määttä
Ulla-Maija Perttunen
Timo Posio
Olli Ronkainen
Eila Seppänen
Oiva Soudunsaari
Jukka Tuomivaara
Juhani Uotila
Harri Ylisirniö