Kunnallisjärjestön johtokunta

Keskusta.fi / Kymenlaakso / Suomeksi / Kunnat / Iitti / Keskusta Iitissä / Kunnallisjärjestön johtokunta

Kunnallisjärjestön johtokunta

Keskustan Iitin kunnallisjärjestö ry.

Perustettu v.1953

 

Johtokunta 2017:

Matti Tarula, puheenjohtaja 040 547 1810    matti.tarula(at)luukku.com

Pasi Koivunen, vpj, vaalipääl. 050 411 8555  pasi.koivunen(at)pp2.inet.fi

Merja Lonka, sihteeri             0400 710 689   merja.lonka(at)suomi24.fi

 

Janne Aalto                              044 255 7759    j.aalto(at)suomi24.fi

Kari Heinonen                         040 586 025    karisheinonen(at)hotmail.com

Pertti Kalenius                         03 763 117  

Liisa Korpela                            040 562 1914   

Siiri Mertakorpi                      040 739 3818   siiri.e.mertakorpi(at)gmail.com

Anniina Peltola                        040 739 9347   anniina.m.peltola(at)gmail.com

Kaisa Pethman

Jarkko Salonen                        040 726 2990   jarkko.salonen(at)pp5.inet.fi     

Vesa Soikkeli                            0400 155 198  vesa.soikkeli(at)elisanet.fi

Riitta Tuomala                        040 591 5441     riitta.tuomala2012(at)gmail.com