Keskusta Haminassa

Keskusta.fi / Kymenlaakso / Suomeksi / Kunnat / Hamina / Keskusta Haminassa

Keskusta Haminassa

Keskustan Haminan Kunnallisjärjestön johtokunta 2013


Puheenjohtaja Jouko Yläjääski
puh. 040055 3316
jouko.ylajaaski@pp.inet.fi

Keskusta Koskiaho Vesa.jpg
Varapuheenjohtaja,Vesa Koskiaho
puh. 0407342929
vesa.koskiaho@kymp.net

Tuomo Uutela 2.jpg
Rahastonhoitaja, Uutela Tuomo
0400910166
tuomo.uutela@pp.inet.fi

Hämeenniemi Jaakko keskusta net.jpg
Vaalipäällikkö, Jaakko Hämeenniemi
0407621269
jaa-ham@suomi24.fi

Suutari Simo keskusta net.jpg
Sihteeri, Simo Suutari
0408605196
simo.s.t.suutari@g.mail.com

 


Jaakko Koskinen
040091 0206
jaakko.koskinen@pp5.inet.fi

Pousi Ritva-Leena keskusta net.jpg
Ritva-Leena Pousi
0407011632
ritva-leena.pousi@pp1.inet.fi

kaisu venäläinen.jpg
Kaisu Venäläinen
puh. 040 520 0243
Kaisu.venalainen@pp.inet.fi


Kalervo Tulokas
040080 2711
kalervo.tulokas@pp.inet.fi

Ritva Hauhia
040 588 8255
ritva.hauhia@pp.inet.fi

 Mikko Kemppi
044 017 3621
kemppimi@hotmail.com
 
Juha Kivelä
040 700 6228
jkivela81@gmail.com
 
Heikki Posti-Ahokas
p. 040 513 5232
heikkipostiahokas@gmail.com