Työvaliokunta

Työvaliokunta 2016

KESKUSTAN KESKI-SUOMEN PIIRI RY

Piirihallitukselle asioita valmistelee 9-jäseninen työvaliokunta, johon kuuluvat seuraavat henkilöt:

Pertti Lehtomäki
puheenjohtaja, Multia
pertti@veljeksetlehtomaki.fi

Satu Koskinen
varapuheenjohtaja, Karstula
satu.koskinen@karstula.fi

Samuli Mattila
varapuheenjohtaja, Uurainen
samuli.mattila@nuva.fi

Aimo Asikainen
Jyväskylä
aimo.asikainen@jkl.fi

Jouko Salonen
Konnevesi
jouko.salonen1@pp.inet.fi

Matti Similä
Jämsä
matti.simila@pp1.inet.fi

Carita Leinonen
Saarijärvi
carita.leinonen@saarijarvi.fi

Tiina Mikkola
Muurame
tiina.mikkola@kolumbus.fi

Marjatta Koivukoski
Kinnula
marjatta.koivukoski@luukku.com

Työvaliokunnan sihteerinä toimii
tj. Pauliina Maukonen-Kärkkäinen
pauliina.maukonen-karkkainen (a)keskusta.fi
p.010 315 2000010 315 2000

HUOM! Sähköpostia lähettäessäsi korvaa (a) merkillä @.