Piirihallitus

Keskusta.fi / Karjala / Suomeksi / Yhteydet / Piirihallitus

Piirihallitus vuonna 2018

puheenjohtaja Jouni Kemppi.jpg

Jouni Kemppi,
jouni.kemppi(a)pp.inet.fi
puheenjohtaja, Lappeenranta, 044 425858

Rämä Antti Luumäki.jpg

Antti Rämä, anttikalevirama(a)gmail.com
 
varapuheenjohtaja, Luumäki
 

Helminen_Kristiina.jpg

Kristiina Helminen,
kristiina.helminen(a)ruokolahti.fi
jäsen, Ruokolahti

Husu-Tuuliainen Tarja Lemi.jpg

Tarja Husu-Tuuliainen,
tarja(a)tarjantaksi.fi
jäsen, Lemi
 

Hyttinen Pilvi.jpg

Pilvi Hyttinen, pilvi.hyttinen(a)gmail.com
 
jäsen, Keskustanaisten Karjalan piiri
 

Ikävalko Johanna LPR.jpg

Johanna Ikävalko, johanna.ikavalko(a)icloud.com

jäsen, Lappeenranta
 

Kekäläinen Juho.jpg

Juho Kekäläinen, juho.kekalainen(a)gmail.com
 
jäsen, Etelä-Karjalan Keskustanuoret
 

Kylämies Kimmo.jpg

Kimmo Kylämies, kimmo.kylamies(a)elisanet.fi
 
jäsen, Taipalsaari
 
Lohko Jukka LPR.jpg
Jukka Lohko, jukka.lohko(a)luukku.com 
 
jäsen, Lappeenranta
 

Lonka Taina  1.jpg

Taina Lonka, taina.lonka(a)rautjarvi.fi

jäsen, Rautjärvi
 

Mälkiä Merja Luumäki.jpg

Merja Mälkiä, merja.malkia(a)saunalahti.fi
 
jäsen, Luumäki

pekonen kari.jpg

Kari Pekonen, kapopekonen(a)gmail.com

jäsen, Parikkala
 

Pulli Jarmo LPR.jpg

Jarmo Pulli, jarmo.pulli(a)omt-manukatti.com

jäsen, Lappeenranta
 

Suikki Hemmo_1.jpg

Hemmo Suikki, hsuikki(a)gmail.com
 
jäsen, Imatra
 

Suurkaulio Tuula 16 Savitaipale.jpg

Tuula Suurkaulio, tuula.suurkaulio(a)netti.fi
 
jäsen, Savitaipale
 

Työvaliokunta vuonna 2018

Jouni Kemppi, puheenjohtaja

Antti Rämä, varapuheenjohtaja

Tarja Husu-Tuuliainen, jäsen

Merja Mälkiä, jäsen

Kari Pekonen, jäsen