Keskusta Ruokolahdella

Keskusta.fi / Karjala / Suomeksi / Kunnat / Ruokolahti / Keskusta Ruokolahdella

Keskusta Ruokolahdella

Kunnassamme toimii kahdeksan Keskustan paikallisyhdistystä. Ota rohkeasti yhteyttä lähimpään paikallisyhdistykseen ja tule mukaan vaikuttamaan yhteisiin asioihin.

Kunnallisjärjestön johtokunta 2017

Mirja Henttonen, puheenjohtaja, 0503079494, mirja.henttonen(a)pp.inet.fi

Taina Paananen, varapuheenjohtaja,  0503403686, taina.paananen(a)ruokolahti.fi

Tuija Kekäläinen, sihteeri, 0500 917 244, tuija.kekalainen(a)luukku.com

Kristiina Helminen, johtokunnan jäsen, 040 069 0475, kristiina.helminen(a)ruokolahti.fi

Mika Luukkonen, johtokunnan jäsen, 0400400124, mika.luukkonen(a)elisanet.fi

Esko Tella, johtokunnan jäsen, 050 536 1871, esko.tella(a)gmail.com

Simo Vento, johtokunnan jäsen, 0400771261,simo.vento(a)pp.inet.fi

Jouko Siitonen, tiedotusvastaava, rahastonhoitaja, 040 563 4420, jouko.siitonen(a)pp.inet.fi

Lisäksi johtokunnan kokouksiin  osallistuvat  paikallisyhdistyksen edustajat ja Keskustan valtuustoryhmään kuuluvat kunnanvaltuutetut.