Keskusta Ruokolahdella

Keskusta.fi / Karjala / Suomeksi / Kunnat / Ruokolahti / Keskusta Ruokolahdella

Keskusta Ruokolahdella

Kunnassamme toimii yhdeksän Keskustan paikallisyhdistystä sekä lisäksi Keskustanaisten oma osasto. Ota rohkeasti yhteyttä lähimpään paikallisyhdistykseen ja tule mukaan vaikuttamaan yhteisiin asioihin.

Kunnallisjärjestön johtokunta 2016

Topi Heinänen, puheenjohtaja, vaalipäällikkö, 0500 530 709, topi.heinanen(a)ruokolahti.fi

Kristiina Helminen, varapuheenjohtaja 0400690475  kristiina.helminen(a)ruokolahti.fi

Mirja Henttonen, sihteeri,  0503079494, mirja.henttonen(a)pp.inet.fi

Jouko Siitonen, tiedotusvastaava, rahastonhoitaja, 040 563 4420, jouko.siitonen(a)pp.inet.fi

Tuija Kekäläinen, johtokunnan jäsen, 0500 917 244

Irja Liimatainen, johtokunnan jäsen, 0405392811, irja.liimatainen(a)ruokolahti.fi

Mika Luukkonen, johtokunnan jäsen, 0400400124, mika.luukkonen(a)elisanet.fi

Sirpa Monto, johtokunnan jäsen, 040 774 1389, sirpa.monto(a)gmail.com

Unto Mustonen, johtokunnan jäsen, 040 547 8389, hirsiveisto.mustonen(at)pp.inet.fi

Taina Paananen, johtokunnan jäsen, 0503403686, taina.paananen(a)ruokolahti.fi

Anne Tella, johtokunnan jäsen, anne.tella(a)ruokolahti.fi

Esko Tella, johtokunnan jäsen, 050 536 1871, esko.tella(a)gmail.com

Simo Vento, johtokunnan jäsen