Kaupunginvaltuusto 2013-2016

Keskusta.fi / Etelä-Pohjanmaa / Suomeksi / Kunnat / Lapua / Kuntapäättäjät / Kaupunginvaltuusto 2013-2016

Kaupunginvaltuusto

Tästä löydät Lapuan kaupunginvaltuuston (2013-2016) keskustalaisten jäsenten yhteystiedot. Ota rohkeasti yhteyttä!


Kaupunginvaltuuston 1. varapuheenjohtaja 
Teppo Ylitalo teppo.ylitalo ( a ) netikka.fi, 050-5909569

Keskustan valtuustoryhmän puheenjohtaja
Esa Rintala esa.rintala ( a ) netikka.fi, 040-5150984

Keskustan valtuustoryhmän varapuheenjohtaja
Matti Kangas matti.kangas ( a ) netikka.fi, 050-5572640

Keskustan valtuustoryhmän sihteeri
Virpi Myllykangas virpi.myllykangas ( a ) lapua.fi, 050-5679931

Riitta Ampiala riitta.ampiala ( a ) netikka.fi, 044-2562546

Pekka Hella pekka.hella ( a ) netikka.fi, 040-5549166

Ismo Jäätteenmäki ismo.jaatteenmaki ( a ) netikka.fi, 0500-233626

Rauno Latvala rauno_latvala ( a ) netikka.fi, 0400-152920

Ari Perälä ari.perala ( a ) netikka.fi, 0400-160440

Lasse Rajala lassem.rajala ( a ) netikka.fi, 040-7672347

Ibrahim Sahindal ibrahim.sahindal ( a ) netikka.fi, 041-7778044

Ilpo Ulvinen ilpo.ulvinen ( a ) hotmail.com, 050-5178766

Esko Yli-Karhu esko.yli-karhu ( a ) netikka.fi, 0500-689074