Kunnallisvaalit 2012

Keskusta.fi / Etelä-Häme / Suomeksi / Kunnat / Humppila / Kunnallisvaalit 2012

KUNNALLISVAALIT HUMPPILASSA 2012

Ehdokasnumerot 27.9.2012
Ennakkoäänetys 17-23.10 2012
Vaalipäivä 28.10.2012

Kunnallisvaalien tulos
http://192.49.229.35/K2012/s/tulos/kutulos_humppila.html

Ehdokaskuvat , numerot ja uudet kunnavaltuutetut

https://skydrive.live.com/?cid=66624ffa2f7f1814&sc=photos#cid=66624FFA2F7F1814&id=66624FFA2F7F1814%218990

Keskusta Humppila Facebook https://www.facebook.com/#!/humppilan.keskusta

Ehdokashaku  /OnKotiintulonAika/Ehdokkaat.iw3

Ehdokasnumerot  2-24  ja valitut

2
Berg Marika Anneli      Sairaanhoitaja  maaka81@luukku.com  gsm. 0400-643013   https://www.facebook.com/marika.siren.1

3
Haarala Lassi-Antti      Maanviljelijä lassi.antti.haarala@surffi.net  gsm.040-5895238
VALTUUTETTU

4
Hinkkala Helena           Sairaanhoitaja -Maanviljelijä kuisma72@gmail.com gsm.040-5899300

5
Hyytiäinen Jarmo     Maanviljelijä jarmo.hyytiainen@gmail.com  040-8247730
VALTUUTETTU

6
Itä Jouko                       Maanviljelijä                                                               040-7004971

7
Koffert Katja                Yrittäjä - Kampaamoyrittäjä  sunmarino22@gmail.com gsm. 040-5617629 
                             
8
Laakso Ilpo                    Puuteollisuusteknikko ilpo.laakso@fenestra.fi  gsm.050-3443878

9
Mustajärvi Heikki     Maanviljelijä - Eläkeläinen                                      gsm.050-5624748

10
Mustonen Hannu      Maanviljelijä - Tilitoimistoyrittäjä hannu.mustonen@surffi.net  gsm. 0500-176487 
                                       https://www.facebook.com/#!/hannu.mustonen                                 gsm. 0400-176487
VALTUUTETTU

11
Nirkkonen Eino         Maanviljelijä -Eläkeläinen                                     03-4378588

12
Nurmi Eeva                Emäntä  eeva.nurmi@surffi.net  gsm. 0400-428629
VALTUUTETTU

13
Prehti-Vedenpää Outi    Kukkakauppias-tekstiiliartesaani   outi.pv@gmail.com  gsm.045-6503914

14

Romppainen Kaija    Luokanopettaja KM  kk.romppainen@surffi.net  gsm.050-9178966
VALTUUTETTU

15
Romppainen Joel      Opiskelija joel.romppainen@surffi.net  gsm. 050-9178969

16
Rouhiainen Jukka    Maanviljelijä- Kiinteistönhoitaja jukka.rouhiainen@surffi.net gsm. 040-5457757 
 VALTUUTETTU

17
Räsänen Hannu        Asiakaspäällikkö  hannu.rasanen@surffi.net  gsm.040-1663398

18
Saha Esko                  Opiskelija esko.saha@hotmail.com gsm. 050-3074613

19
Savolainen Ritva    Sairaanhoitaja savolainenritva@luukku.com 050-4004588
VALTUUTETTU

20
Suikki Aira     Maanviljelijä  aira.suikki@hotmail.com  gsm.050-3073708
VALTUUTETTU

21
Torvinen Hannu   Opiskelija -Varusmies   tohannu@netti.fi  gsm. 045-6502942

22
Valta Ari                  Maataloukonekorjaaja  ari.valta@surffi.net  0400-400601 ja (050-5014737 ent.)

23
Valtanen Johanna  Optikko - KM  j.valtanen@suomi24.fi  040-5719347

24
Virtanen Jukka     Suntio - Seurakuntamestari jukka.virtanen@surffi.net  0400-485870