Hämeenlinnan suurkunta 2009

- KESKUSTAN HÄMEENLINNAN KUNNALLISJÄRJESTÖN JOHTOKUNNAN JÄSENET 2014
- Puheenjohtaja Marjatta Rahkio,

0500 165 335,

marjatta@rahkio.fi

- Varapuheenjohtaja Heikki Koskela,  050 374 3938, heikki.koskela@aina.net

- Sihteeri Riikka Helenius, 050 380 9540, riikka.helenius@gmail.com

- Rahastonhoitaja Leena Pietilä, 0400 485 808, leena.pietila@elisanet.fi

-Muut johtokunnan jäsenet:

-Aulis Veteläinen, 0400 801 697, aulis.vetelainen@pp1.inet.fi

- Erkki Ahtiainen, 0400-627753, erkki.ahtiainen@gmail.com, Hauho
- Pipsa Häkkinen, pipsa.hakkinen@uta.fi, Hauho

-Hannu Silpola, hannu.silpola@pp.armas.fi,  050-5305456, Lammi

-Keijo Tonteri, keijo.tonteri@netti.fi, Tuulos

- Matti Saarinen, matti.saarinen@gmail.com,Renko
- Satu Leppänen, satu.leppanen@armas.fi,  Renko

-  Seppo Mäenluoma, maenluoma@konehuoltomaenluoma.fi, Kalvola

- Sinikka Haapsamo, sinikka.haapsamo@gamail.com  (keskustanaiset)

- Kalle Niemi (keskustanuoret)

elomessutsakari2013.JPG


Sakari Silpola tunnelmoi elomessuilla kesällä 2013

-